ANASAYFA ÜRÜNLER ÇÖZÜMLER BAYİLER REFERANSLAR İLETİŞİM
TR EN
Hakkımızda Anasayfa > Hakkımızda

Bilgi ve deneyime dayalı bir altyapı oluşturarak telekomünikasyon alanında pazarı yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Telekomünikasyon alanındaki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve iletişim alanında faaliyet gösteren kuruluşlara sunmayı hedeflemektedir.

MN İLETİŞİM kurucuları ve kadrosu, 1980’li yıllardan bu yana, Türkiye’nin telekom teknolojilerini yenilemesinin her aşamasında, bu teknolojileri Türkiye’ye getiren,geliştiren ve entegrasyonunu sağlayan ekiplerin içinde yer almışlardır. Sektöründeki en deneyimli kadroları bünyesinde barındıran MN İLETİŞİM, dünyanın güçlü markalarını ülkemize kazandırmak ve güçlü dağıtım kanallarını oluşturmak için çalışmaktadır.

MN İLETİŞİM ilk olarak, teknoloji alanında dünya markası olan ERICSSON-LG ile anlaşmış, ERICSSON-LG Sayısal / IP Haberleşme Sistemleri’ni Türkiye’ye getirmiştir. ERICSSION-LG Enterprise Business Communication Solutions’ın Türkiye Tek dağıtıcısı olan MN İLETİŞİM, ERICSSON-LG markası ile değişik seviyelerdeki kullanıcıların gereksinimlerini karşılamakta ve fiyat/performans açısından güçlü bir seçenek sunmaktadır.

MN İLETİŞİM, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek, telekom bayilerine avantajlar sağlayacak ve kullanıcı memnuniyetini artıracak farklı ürün/hizmetleri pazara sunmaya sürdürecektir.

bilgi@mniletisim.com.tr