ANASAYFA ÜRÜNLER ÇÖZÜMLER BAYİLER REFERANSLAR İLETİŞİM
TR EN
Haberler Anasayfa > Haberler

MN İletişim, 2013 yılı Yurtdışı Ödüllü Kampanyası sebebiyle 45 Çözüm Ortağı ile Vietnam’daydı.

20.11.2013

MN İletişim, 2013 yılı Yurtdışı Ödüllü Kampanyası sebebiyle 45 Çözüm Ortağı ile Vietnam’daydı.

2013 yılı yurtdışı seyahatine katılan başarılı 45 Çözüm ortağımızla ile birlikte 20-27 Kasım tarihleri arasında Uzak Doğunun gizemli ülkelerinden Vietnam’daydık.

Vietnam gezimizin ilk durağı başkent Hanoi (Vietnam dilinde “akarsularla çevrili il” anlamına gelir), setlerle desteklenmiş, aşın kalabalık bir deltanın ortasında yer alan ve karmaşık bir kanallar ve suyolları ağı düzeyinin altında bulunan bir kenttir. Halong körfezi ve gece bisiklet turu görülmeye değer ve mutlaka yapılması gereken bir etkinlik. Halong körfezi denizin ortasından binlerce kayalığın ve adacığın yükseldiği, yeşille mavinin iç içe olduğu, dünya mirası listelerine girmiş, ölmeden önce görülmesi gereken yerlerden biri.

Başkent Hanoi’den, Vietnam’ın en büyük kenti Ho Chi Minh City’ye (Eski adıyla Saygon) gelmek, Ankara’dan sonra İstanbul’a gelmek gibi bir şeydi. Tüm gurubun yüzündeki gülücüklerde de bunu hissedebiliyorsunuz.

Saygon nehri üzerinde geleneksel Vietnam tarzı inşa edilmiş Bonsai adlı bir tekne ile yaptığımız gezi, bizlerde çok güzel izlenimler bıraktı. Burada yediklerimiz ve gördüklerimiz, ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı onaylar gibiydi. Gezi boyunca sunulan yiyecekler çok lezzetli idi ve ayrıca genç kız ve erkeklerin rengarenk yöresel kıyafetleri içerisinde sundukları ulusal müzik ve dans gösterileri, bizlere unutulmaz anlar yaşattı. Saygon’daki bu son gecemiz olan teknedeki gala yemeğinde kampanyamıza katılan başarılı Çözüm Ortaklarımıza ERICSSON-LG Türkiye’den Sorumlu Müdür Chelsea KIM ödüllerini vererek geziye farklı bir anlam kattı.  Gecemiz rehberimizin keman çalıp söylediği bizimde eşlik ettiğimiz güzel ve özlem dolu şarkılar eşliğinde sonuçlandı.

Uzak Doğunun bu gizemli ülkesinden tatlı anılar bırakarak ülkemize geri dönerken, hepinizle paylaşabilmek için seyahatimizin özel anlarını yüzlerce fotoğrafla simgeledik.

2014 yılında farklı bir ülkede, yine unutulmaz anılar paylaşmak dileğiyle…

bilgi@mniletisim.com.tr