ANASAYFA ÜRÜNLER ÇÖZÜMLER BAYİLER REFERANSLAR İLETİŞİM
TR EN
Haberler Anasayfa > Haberler

ERICSSON-LG, GPC 2012 Dünya Distribütörler toplantısı ANTALYA / TÜRKİYE ’de yapıldı.

09.11.2012

ERICSSON-LG, GPC 2012 Dünya Distribütörler toplantısı ANTALYA / TÜRKİYE ’de yapıldı.

Ericsson-LG, yıllık olağan Distribütörler Toplantısı 05-09 Kasım 2012 tarihleri arasında Türkiye’nin Turizm Merkezi Antalya / Belek yöresinde gerçekleştirildi.

Dünyadaki tüm kıtalardan 170 Katılımcı ve Distribütör yöneticileri ile fikir alışverişinde bulunulduğu toplantılarda, ülkemizi başarıyla Temsil eden MN İletişim, Avrupa’nın en başarılı Distribütörü (European Partner of the Year 2012) ödülüne üst üste ikinci kez layık görüldü.

Avrupa’nın en iyi Dağıtıcısı (European Partner of the Year 2012) ödülünü MN İLETİŞİM adına Yönetim Kurulu Başkanı Adnan EKMEKÇİ ve İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Direktörü Aydın ALTUN, ERICSSON-LG Uluslararası Satış Direktörü Mr. Ahed ALKHATIB ve ARGE Müdürü Mr. Peter KIM’den aldı. GPC 2012’nin Türkiye’de yapılmasına, katkı ve desteklerinden dolayı tüm Ericsson-LG yetkililerine teşekkür edildi.2013 yılı içerisinde Ericsson-LG ürün ailesine eklenecek yeni teknolojiler, Bulut Teknolojisi uygulamalarına yönelik yazılımlar, Hosted PABX sistemi, iOS tabanlı IP Yazılım Telefonu, Tümleşik Haberleşme Sistemleri ve Çağrı Merkezi uygulamaları gibi yeni ürünlerin paylaşıldığı ve haberleşme alanındaki gelişmelerin dünyada pazarın yeni eğilimleri, sektöre özel gelişmelerin iletildiği ve tartışıldığı etkileşimli toplantılar yapıldı ve brifingler verildi.
Toplantı otelimiz, tatil denildiğinde akla gelen; deniz, kum ve güneşi eğlence ile birleştirmeyi hedefleyen Adam & Eve Oteli ayrıcalıklı tatil anlayışını bizlere sundu. Sadece kendi zevklerine göre bir ortam değil misafirlerine göre bir ortam yaratmışlar. Tüm zevklere uygun yaklaşımlar ile kişinin özüne yolculuk yapmasını ve saflığı keşfetmesini tam anlamıyla sağlamış. Beyazın berraklığı, şeffaf dokunuşların hafifliği, ışıkta sınırsız renk kuşağı sunan odalar çok keyifli idi. Misafirlerine tüm saflığıyla, berraklığıyla bir hayat tarzı sunmayı arzulayan otel yöneticileri biz “bir yeryüzü cenneti” hayal ettik, çok çalıştık ve bunu Antalya Belek’te gerçekleştirdik diyorlar.

Grup aktivitesi olarak yaptığımız Aspendos ve Perge gezileri katılımcıların büyük ilgisini çekti. Aspendos Tiyatrosu, gerek mimari özellikleri gerekse iyi koruna gelmişliği ile Roma Devri tiyatrolarının günümüzdeki en seçkin temsilcilerinden biridir. Tanrılara ve devrin imparatorlarına adanan yapı, Roma Tiyatro mimarisinin ve yapım tekniğinin son çizgilerini sergiler.
Toplantı, Ericsson-LG birlikteliğini tüm ayrıntılarıyla şölene dönüştüren veda yemeği ile son buldu. Gala gecesinin en hoş sürprizi Ericsson-LG yöneticilerinin tümünün 2012’nin en top şarkısı Gangnam Style müziği eşliğinde Gangnam Style dansı yapmasıydı. Mehteran takımının çaldığı Mehter Marşlarıyla başlayan gala yemeği muhteşem şovlar ve büyüleyici gösterilerle son buldu.

Ericsson-LG, Genel Müdürü Mr. JR Lee 2012 yılının başarılı geçmesine katkıda bulunan tüm dağıtıcı ve Ericsson-LG ailesine teşekkür ettiği konuşması sonrasında. Ericsson-LG, Uluslararası Satış Direktörü Mr. Ahed ALKHATIB’nin iyi dilek temennileri ile dolu kapanış konuşmasının ardından GPC2012 sonuçlanmış oldu.
 

bilgi@mniletisim.com.tr