ANASAYFA ÜRÜNLER ÇÖZÜMLER BAYİLER REFERANSLAR İLETİŞİM
TR EN
Haberler Anasayfa > Haberler

MN İLETİŞİM, Türkiye'nin her ilinden 200 Çözüm Ortağı ile Antalya'daydı.

19.05.2013

ERICSSON-LG Türkiye Tek Yetkili Distribütörü MN İLETİŞİM bu yıl geleneksel çözüm ortakları toplantısını 17-19 Mayıs 2013 tarihlerinde WOW Topkapı Palace Otelde gerçekleştirdi. Türkiye’nin her bölgesinden 200 çözüm ortağının katıldığı toplantıya, Ericsson-LG’nin Türkiye’den sorumlu Bölge Müdürü de katıldı.


MN İletişim, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan EKMEKÇİ, açılış konuşmasında çözüm ortaklarımıza 2012 yılındaki katkılarından dolayı teşekkür ederek, dünyada ve ülkemizde bilişim sektöründeki gelişmeleri değerlendirdi. Türkiye haberleşme sistemleri pazarında rekabetin yoğunlaşmasına rağmen Ericsson-LG her segmentte zengin özelliklere sahip ürün ailesinin büyük avantajlara sahip olduğunu belirtti. Ekmekçi, 2020 yılında birbirleriyle network yapacak 50 milyar cihaz olacağını bir kez daha vurgulayarak tüm çözüm ortaklarımızın buna katkı vermesini isteyerek konuşmasını tamamladı.


ERICSSON-LG Türkiye Satış Müdürü Chelsea KIM Türkiye’deki satıcı ve servislerle bir araya geldi. Toplantıda bir konuşma yapan Chelsea Kim Türkiye’de gelişen ve büyüyen IP Haberleşme Sistemleri pazarına büyük önem verdiklerini ve bu bağlamda MN İletişimin 2012 yılı Avrupa’nın En İyi Distribütörü olduğunun belirti ve devamında piyasaya sürülen yeni yazılım tabanlı uygulamalardan bahsetti. Hedeflerinin Türkiye Pazarında ilk sıraya yerleşmek olduğunu açıklayan Chelsea KIM önümüzdeki yıl içerisinde bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm desteğin verileceğini belirtti.
MN İletişim, Satış Direktörü Tuğrul KONAK, konuşmasında 2012 yılının değerlendirmesini yaparak, 2013 yılı hedefleri ve satış stratejileri hakkında bilgi verdi. 2012 yılında Atalar Anadolu Teknik Lisesiyle işbirliğiyle yapılan ERICSSON-LG iPECS IP Haberleşme Laboratuvarı ile sektöre nitelikli iş gücü yetiştirme projesi ve satışını gerçekleştirdiğimiz önemli projelerden bir kısmına değindi.

Sayın KONAK, pazara çıkan yeni uygulama ve donanımlardan örnekler verdi. Türkiye’nin her ilinde satış ve servis yapılanması ile Ericson-LG’nin en yüksek satış cirosuna ulaşan 3 markadan biri olduğunu, dağıtık yapı ile çok önemli IP Telefon Projeleri yaptıklarını vurguladı. 2013 yılını uygulama yılı olarak belirlediklerini, gelişmiş Ericsson-LG Tümleşik Haberleşme ürün ailesiyle de pazarda fark yaratacağımızın mesajını paylaşarak tüm katılımcılara başarılar diledi.

MARJİNAL AKADEMİ, Eğitmen ve oyuncularının katkılarıyla, MN İletişim Çözüm ortakları toplantılarında bir ilke imza atarak yaptığı Satışta Fark Yaratma konulu tiyatrolu eğitim çalışmasının ikincisini gerçekleştirdi. Rengini Belirle anketi ile tüm katılımcılar kendi kişilik renklerini ortaya çıkardı.


MN İletişim, bu toplantıda 2012 yılının, başarılı satıcı ve servislerini de ödüllendirdi. Ödül alan şirketler aşağıdadır:

- YILIN EN BAŞARILI ÇÖZÜM ORTAĞI ÖDÜLLERİ
SİSTEM TELEKOM, ESKİŞEHİR
DEN-TEL TELEKOM, SAMSUN
ERKİN TELEKOM, KONYA

- YILIN PROJE ÖDÜLÜ
İZKOM, İZMİR

- YILIN SATIŞ ADAMI ÖDÜLÜ
NETSES, Hüseyin YİĞİT, BURSA

- YILIN TEKNİK ADAMI ÖDÜLÜ
NETSES, Fatih HACIMÜFTÜOĞLU, BURSA

- YILIN ÇIKIŞ YAPAN ÇÖZÜM ORTAKLARI
SİNER ELEKTRONİK, İSTANBUL
YÜZSÜRENLER, BURSA
02ÖZEL TELEFON, SAKARYA
VH-TEL, AZERBAYCAN

- EN İYİ PERFORMANS ÖDÜLLERİ
HABER TELEFON, K. MARAŞ
NETVİZYON, İSTANBUL
BABAOĞLU İLETİŞİM, MARDİN
ASTEL TEKNOLOJİ, ADANA

Etkinlik boyunca bilgi paylaşımının yanı sıra, eğlence de unutulmadı. Katılan şirket yöneticileri, bu kez plaj voleybolu, futbol, masa tenisi ve tavla yarışmaları ile geçen güzel bir günün ardından, yarışmalarda dereceye girenlerin ödüllendirildiği gala yemeğinde, muhteşem bir müzik eşliğinde doyasıya dans ettiler.


Akdenizin turizm cenneti Antalya’da hem bayilerimizle hasret giderdik, hep birlikte bol güneşli Antalya günlerinin tadına vardık, hem de yeni teknolojik ürünlerimizin tanıtımını yapma fırsatı bulduk.
Bizimle o eşsiz yaz başı günlerini ve unutulmaz anıları paylaşan bütün çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyoruz…

 

bilgi@mniletisim.com.tr